Okenní doplňky

Fokna > Okna a dveře > Okenní doplňky


Součástí každého okna mohou být vnitřní, či venkovní žaluzie, vnitřní a venkovní parapety, sítě proti hmyzu atd. – vyberte si z naší široké nabídky tohoto příslušentví.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou nejrozšířenější protisluneční ochranou, najdete je dnes již v téměř každém interiéru. Žaluzie by měly být nedílnou součástí všech oken, nejen že chrání proti slunečním paprskům, ale také chrání soukromí a regulují světlo v místnosti. Široká škála barev a variant dělá ze žaluzií vhodný doplněk pro harmonické sladění barev v místnostech.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejrozšířenější exteriérový stínící prvek. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. Je možné je naplnit na různé možnosti ovládání.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Vnitřní a venkovní parapety

Parapety jsou nedílnou součástí stavební konstrukce, kromě funkčních parametrů vytváří také celkový dojem z oken a z obydlí.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Sítě proti hmyzu

Jak již název říka, jedná se o ochranu proti nepříjemnému hmyzu. Jde o moderní, praktický a designový doplněk okna. Montáž sítí proti hmyzu je nenáročná. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Akce

Akce

Poptávka

poptavka3

Zelená úsporám

Zelená úsporám Jsme zaregistrováni v seznamu odborných dodavatelů programu „Zelená úsporám“.
Obraťte se na nás - rádi Vám provedeme zpracování celé Vaší žádosti!

Kontakt

Miroslav Liška – FOKNA

Tel.: +420 777 90 91 10

Email: liska@fokna.cz

více

Copyright FOKNA 2013